Умови публікацій

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги-науковці, запрошуємо до публікації Вашої статті у збірнику «Наукові записки Бердянського державного педагогічного університету. Педагогічні науки» № 2 за 2024 рік. Для опублікування статті необхідно до 28 червня 2024 р. включно:

- заповнити онлайн форму довідки про автора;

- надіслати статтю, оформлену згідно з вимогами, на електронну пошту збірника;

- за необхідністю (для осіб, які не мають наукового ступеня) до статті надати скановану рецензію (фотокопію). 

Після успішного проходження рецензування автор отримає реквізити для сплати публікаційного внеску на електронну пошту. Обов’язково необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті. 

Академічна доброчесність

Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Публікаційний внесок

Вартість публікації становить 1000 грн (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 грн. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням журналу та розміщенням його електронної версії.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника становить 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Електронна версія буде розміщена у відкритому доступі на сайті 28 серпня 2024 р.

Друкована версія буде відправлена авторам статей, які її замовлять, 28 вересня 2024 р.